Zakończenie związku samo w sobie nie należy do najmilszych, a jest to nawet trudniejsza decyzja,
kiedy mówimy o związku długoterminowym.

W większości przypadków, gdy kobieta nie jest już zainteresowana byciem w związku, nie chce być tą jedyną, która odpowiada za zerwanie, więc nie robi tego bezpośrednio, a raczej sprawia, że też zaczynasz o tym myśleć. Decyzja o zerwaniu zajmie jej trochę czasu, a więc będzie się starać dać ci jakieś „znaki”, aby cię przygotować, zanim (jeśli w ogóle) ci oznajmi, że chce zerwać.

A jeśli nie- tak się Tobie obrzydzi, że sam o tym pomyślisz. Z jednej strony to paskudna manipulacja, z drugiej- mechanizm obronny słabej, ludzkiej psychiki. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to czas przyjrzeć się bliżej swojemu związkowi.

Oto siedem znaków ostrzegawczych dla mężczyzny, że Twoja partnerka już się Tobą nie interesuje

1. To chyba najbardziej klasyczny subtelny sygnał wszystkich: jej życie stało się zbyt gorączkowe. Ona nie odbierał telefonu od kilku dni i kiedy to robi, jest zajęta i udaje, że ona nie ma czasu cię poznać. To nie jest koniecznie znak, że to koniec, ale jeśli są przyzwyczajeni do częstego spotykania się z nią, wtedy jest coś źle.

2. W końcu, kiedy zdecydowała się wydać trochę czas z tobą, ona wciąż się rozgląda, żeby znaleźć coś do zrobienia lub ktoś inny do porozmawiania. Jednak gdy kobieta jest zainteresowana, wstawia wysiłek, poświęcając ci całą jej uwagę.

3. Jest skryta i nie chce już mówić ty, gdzie była lub kto rozmawiał przez telefon.

4. Nie zapominaj, że kobiety uwielbiają rozmawiać. Jeśli ona nie zadaje pytań i nie wykazuje zainteresowania w tym, co masz do powiedzenia i kiedy ją zapytasz pytania ogranicza swoje odpowiedzi do „tak” i „nie” ona ma problem. Czy to może być związek? z Tobą?

5. Czy ona powoduje kłótnie o głupie małe rzeczy? Jeśli nic, co robisz lub mówisz, nie jest w porządku już i wszystko, co idzie nie tak, to twoja wina może zacząć się martwić.

6. Odrzuca prezenty, które robisz. Kobiety kochają żeby dostać prezenty, więc jeśli ona odrzuci twoje, ona może czuć się winna, ponieważ myśli o zerwaniu z tobą, zwłaszcza jeśli wiesz, że była w pobliżu kupić to dla siebie.

7. Mówi o rozwodzie lub zerwaniu z innymi relacje międzyludzkie, jako coś pozytywnego. Może jej przyjaciel właśnie z nią zerwał chłopaka i teraz radzi sobie znacznie lepiej.

W grze miłości i związków niewiele rzeczy jest czarnobiałych. Większość powyższych punktów to założenia w oparciu o powszechnie stosowane techniki, a nie „pewniaki”, więc jeśli je zauważasz, nie pakuj od razu walizek, a raczej szykuj się do długiej rozmowy.

Jest pewne miejsce dla interpretacji i margines błędu, więc nie chcę, by ktoś z powodu tego tekstu popadł w nieporozumienia, więc na serio nie uznawaj tego za „must have”, ale wszystko to, co napisano, powinno jednak być sporą lampką ostrzegawczą i może sprawić że będziesz się zastanawiać, czy wszystko jest w porządku. Może omówicie problemy, których byc może nawet nie dostrzegasz?

Artykuły o związkach i relacjach międzyludzkich znajdziesz w serwisie www.horoskop24.pl.